KONST / Litografier / Litografier 16165076
nr 1616 5076
Litografier
6 st, kolorerade. Bildmått: 9x6, yttermått inklusive ram: 20x17 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:14:32
23/4 08:33:41
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor